HP 15.6″ Prelude Backpack

2,990 L
 
OFERTA ONLINE

HP 23.8″ E24 G5 Monitor

19,990 L
 

HP 24″ Full HD Monitor M24FW

22,990 L
 
SAPO ERDHI

HP 325 FHD Webcam For Business

4,490 L
 
OFERTA ONLINE
- 18%
Ofertë!

HP E27 G5 27” FHD Monitor

22,990 L
Kurseni: 5,000 L
Të Përdorura
- 17%
Ofertë!

HP Elitebook 830 G6 13″, 16GB, 256GB SSD, Core i5

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
Të Përdorura
- 17%
Ofertë!

HP Elitebook 830 G6 13″, 8GB, 128GB SSD, Core i5

18,990 L
Kurseni: 4,000 L
Të Përdorura
- 15%
Ofertë!

HP Elitebook 830 G6 13″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

21,990 L
Kurseni: 4,000 L
Të Përdorura
- 18%
Ofertë!

HP Elitebook x360 830 G6 13.3″, 8GB RAM, 512GB SSD, Core i7

26,990 L
Kurseni: 6,000 L
Të Përdorura
- 14%
Ofertë!

HP Elitebook x360 G6 13.3″, 8GB RAM, 256GB SSD, Core i5

23,990 L
Kurseni: 4,000 L
OFERTA ONLINE
- 13%
Ofertë!

HP Envy X360 15.6″ Touchscreen, 8GB, 256GB SSD, AMD

64,990 L
Kurseni: 10,000 L
OFERTA ONLINE

HP Headset for Call Center DHE-8009

1,990 L
 
OFERTA ONLINE
- 20%
Ofertë!

HP Keyboard And Mouse 230

3,990 L
Kurseni: 1,000 L
SAPO ERDHI

HP Multimedia Speakers DHE-6000

1,990 L
 
OFERTA ONLINE
- 25%
Ofertë!

HP Multimedia Speakers DHE-6005

2,990 L
Kurseni: 1,000 L
SAPO ERDHI

HP Multimedia Speakers DHS-2101 12W

1,990 L
 
OFERTA ONLINE

HP Multimedia Speakers DHS-2111

1,990 L
 
OFERTA ONLINE

HP Multimedia Speakers DHS-2111S

2,490 L
 

HP Network Cable C5E

490 L
 
OFERTA ONLINE
- 14%
Ofertë!

HP Notebook 255 G10, 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Ryzen™ 5

59,990 L
Kurseni: 10,000 L
OFERTA ONLINE
- 15%
Ofertë!

HP Notebook 255 G10, 15.6″, 16GB, 256GB SSD, Ryzen™ 3

39,990 L
Kurseni: 7,000 L

HP Omen 600 Wired Gaming Mouse

6,990 L
 
SAPO ERDHI

HP P27 G5 FHD Monitor 27”

18,990 L
 

HP Printer LaserJet MFP M141A

14,990 L
 
SAPO ERDHI

HP Pro Tower 290 G9 8GB, 256GB SSD, Core i3

41,990 L
 
OFERTA ONLINE
- 15%
Ofertë!

HP Pro Tower 290 G9 8GB, 512GB SSD, Core i3

46,990 L
Kurseni: 8,000 L
SAPO ERDHI
- 15%
Ofertë!

HP ProBook 640 G5 14″, 16GB, 256GB SSD, Core i5

21,990 L
Kurseni: 4,000 L
SAPO ERDHI

HP ProBook 640 G5 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

19,990 L
 
OFERTA ONLINE

HP ProOne 245 G10 AIO, 23.8″, 8GB, 512GB SSD, Ryzen 3

54,990 L
 

HP USB V2.0 A-Plug B-Plug Cable 3M

490 L990 L
 
OFERTA ONLINE

HP Victus Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 5

72,990 L
 
SAPO ERDHI

HP Victus Gaming 16.1″, 32GB, 1TB SSD, Core i7

159,990 L
 
SAPO ERDHI

HP Wired Multimedia Speakers DHE-6001

1,990 L
 

HP Wireless Mouse 200

1,490 L
 
Të Përdorura

HP Z440 Workstation 32GB, 500GB SSD, Intel Xeon

49,990 L
 
Të Përdorura

HP ZBook 15 G5 Workstation 15.6″, 500GB SSD, Core i5

54,990 L99,990 L
 
Të Përdorura

HP ZBook G3 15.6″, 32GB, 500GB SSD, Core i7

59,990 L
 
Të Përdorura

HP ZBook G3 15.6″, 32GB, 500GB SSD, Core i7

54,990 L
 
Të Përdorura

HP ZBook G3 15″, 16GB, 500GB SSD, Core i7

46,990 L
 
OFERTA ONLINE
- 9%
Ofertë!

HP ZBook Power G10, 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Ryzen 9

149,990 L
Kurseni: 15,000 L
SAPO ERDHI
- 13%
Ofertë!

Laptop HP 250 G9 15.6”, 8GB, 256GB SSD, N4500

25,990 L
Kurseni: 4,000 L
Të Përdorura

Laptop HP Elitebook 820 G4 8GB RAM, 250GB SSD, Core i5

29,990 L
 
OFERTA ONLINE
- 9%
Ofertë!

Laptop HP Omen 16.1″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

149,990 L
Kurseni: 15,000 L
OFERTA ONLINE
- 11%
Ofertë!

Laptop HP Victus Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

79,990 L
Kurseni: 10,000 L
Të Përdorura

Printer HP LaserJet Enterprise M602n

24,990 L
 
Të Përdorura

Dell Inspiron 5379 13”, 8GB, 250GB SSD, Core i5

25,990 L
 
SAPO ERDHI

HP 250 G10 15.6”, 8GB, 512GB SSD, Core i5

59,990 L
 
Të Përdorura

HP Elitedesk 800 G1 SFF 8GB, 500GB HDD, Core i5

11,490 L
 
OFERTA ONLINE
- 12%
Ofertë!

HP Notebook 255 G10, 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Ryzen™ 7

74,990 L
Kurseni: 10,000 L
SAPO ERDHI

HP Victus Gaming 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD Ryzen 5

79,990 L
 
SAPO ERDHI

HP Wireless Mouse S4000

490 L2,490 L
 
Të Përdorura

HP Z24N G2 24″ IPS Monitor

13,990 L
 
SAPO ERDHI

Monitor HP E233 EliteDisplay 23″ FHD

12,990 L