Huayu Universal Remote RM-L1130

990 L

 

Huayu Pult RM-L 1130 është mjaft praktik në përdorim falë përmasave të tij të vogla dhe peshës së lehtë. Funksionon në të gjitha ekranet, ka butona me ngjyra të ndryshme për të lehtësuar përdorimin dhe punon me bateri.

Ka stok

SKU: CNG3217-W Modeli: RM-L1130 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Compatible Devices

Television

Number of batteries

2 AAA batteries required

Item Weight

0.2 Kilograms

Features

Stable
Material: ABS
Durable
Easy Setup
Resistant
Universal

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remote Control

1 x Manual