SAPO ERDHI

HUTT W8 Dual Water Spray Window Cleaning Robot

29,990 L

 

Roboti për pastrimin e dritareve HUTT W8 përmban një sistem të dyfishtë spërkatjeje me ujë, duke mundësuar metoden e pastrimit të thatë dhe atë me solucion. Një rezervuar uji 80 ml i mundëson robotit të pastrojë deri në 35 m² (~377 ft²) dhe është i dukshëm, kështu që ju mund të shihni kur duhet ta mbushni atë. Algoritmi Inteligjent HUTTTHINK i lejon robotit të përshtatë fuqinë për t’iu përshtatur mjediseve dhe njollave të ndryshme, me një thithje maksimale prej 3,800 Pa. Një sërë mënyrash pastrimi janë të disponueshme për pastrimin e thellë të baltës, vajit dhe njollave të tjera të papastërtive me një filtër pastrimi me densitet të lartë. Pajisja mund të pastrojë në modele horizontale dhe vertikale, me sensorë të saktë lazer që zbulojnë pengesat dhe skajet. Një veçori inteligjente e njoftimit zanor ofron përditësime të statusit të robotit në kohë reale dhe veçoritë e sigurisë përfshijnë një kabëll sigurie dhe kompensim automatik të presionit të ajrit.

Ka stok

SKU: CNG3737-W Modeli: W8 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

W8

Color

White

Power and Performance
Power

90W

Voltage

24V

Speed

27000 rpm/min

Suction Power

3800Pa

Battery
Battery Type

Backup Li Battery

Battery Capacity

650mAh

Water Tank
Water Tank Capacity

80mL

Visible Water Tank

Allows easy monitoring of water level

Features
Whale Spout

Dual water spray system for water solution or dry cleaning methods

Deep Cleansing

High-density cleaning pad for effective removal of mud, oil, and dirt stains

Intelligent Algorithm

Adapts power to suit different environments and stains

Multifunctional

Can clean in horizontal and vertical patterns

High Sensitivity

Laser detection sensors for precise obstacle detection and edge cleaning

Intelligent Voice Prompt

Real-time status updates from the robot

Safety Protection

Includes safety rope and automatic air pressure compensation

Dimensions & Weight
Dimensions

241 x 241 x 83 mm

Weight

1.41 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Main Unit & Safety Rope

1x Remote Control

1x Water Bottle

1x User Manual

4x Injectors

4x Cleaning Pads

1x Portable Storage Bag

1x Plug

1x Power Adapter