Xiaomi Smart Humidifier 2

5,990 L

 

Anti bakterial, pastrues dhe lagështues ajri për ambjente jo shumë të pastra dhe me mungesë oksigjeni. Mund të kontrollohet edhe me aplikacionin Mi Home. Shijoni ajrin e pastër në shtëpinë tuaj. Lagështuesi përdor teknologjinë e sterilizimit ultravjollcë UV-C për të eliminuar bakteret dhe më pas lëshon avull në mjedisin ku ndodheni. Lëshon deri në 350 mL/h avull për mbulimin e të gjithë dhomës. Me depozitë 4.5L punon deri në 32 orë pa rimbushur. Ruani lagështinë perfekte.

Ka stok

SKU: DUN1583 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 30%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi TV Stick

3,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Product model

MJJSQ05DY

Rated voltage

220 V~

Rated frequency

50 Hz

Rated power

28 W

Humidification rate

350 mL/h

Noise level

≤38dB(A)

Water tank capacity

4.5L

Net weight

1.57kg

Product dimensions

Φ190×335 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Smart Humidifier × 1
Manual × 1
Fiber Cotton × 3 (1 installed, 2 replacements)