SAPO ERDHI

Innovation IT Laptop Briefcase 15.6″

1,490 L

 

Çanta e laptopit INNOVATION IT është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur laptopin dhe sendet personale. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, shkollë apo udhëtime, kjo çantë moderne dhe klasike është e përkryer për ta mbajtur laptopin tuaj të sigurt. Kjo çantë e qëndrueshme është projektuar për t’iu përshtatur shumicës së laptopëve deri në 15,6 inç dhe përmban xhepa të shumtë për organizimin dhe ruajtjen e telefonit, tabletëve dhe aksesorëve të tjerë. Rripi i supit është i veshur me shtresë të butë për komfort gjatë përdorimit dhe i rregullueshëm në gjatësi sipas preferencave, duke e bërë të lehtë bartjen e çantës dhe lëkura sintetike i shton një prekje të sofistikimit dizajnit të përgjithshëm.

Ka stok

SKU: DUN1932 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

GENERAL
Product Type

Notebook Carrying Case

Fits Laptops

Up to 15.6"

FEATURES
Dedicated Compartment

Padded Notebook Compartment for Secure Laptop Storage

Organization

Additional Pockets for Other Accessories

Carrying Options

Cross-Shest Wearing Style and Double Handles for Flexibility

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

41 x 6 x 29.5 cm

Weight

530 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop Bag