SAPO ERDHI

Haweel Travel Pouch

990 L

 

Kuletë multifunksionale, mund të përdoret për mbajtjen e sigurt dhe të organizuar të sendeve tuaja personale, mjeteve të shkollës apo fishave të karikimit, power bank, adapter etj. E vogël dhe kompakte mund të merret lehtësisht kudo. Me dy mënyra hapje për akses sa më të thjeshtë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL2131

Color

Brown, Grey, Black, Emerald, Pink

General
Exterior material

Corduroy

Lining

250D Nylon

Interior

Soft Lining

Design
Details

• Slim and Lightweight
• Ensures Easy Portability.
• Easily Slides into Briefcase, Backpack, or other bags.
• Comprehensive Protection
• Organizer

Dimensions & Weight
Dimensions

215 x 130 x 85mm

Weight

101.4g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Travel Pouch