Ofertë!
OFERTA ONLINE

Instax Mini Link 2 Bundle Box

14,990 L

Kurseni: 4,000 L

Printeri inteligjent INSTAX MINI LINK 2 lidhet me smartfonin tuaj nëpërmjet Bluetooth dhe fal aplikacionit ju mundëson printime 62 x 46mm nga imazhe ose video në vetëm 15 sekonda. Para printimit, imazhet mund të dekorohen me korniza, filtra, skica. Tashmë vjen i shoqëruar me një set filmi dhe korniza shumëngjyrëshe për të dekoruar fotot tuaja.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Clay White, Soft Pink, Space Blue

General
Recording Method

3-Color Exposure with OLED

Film Type

FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film

Image Size

62 × 46 mm

Exposure Pixel Count

800 × 600 dots

Exposure Resolution

12.5 dots/mm
(318 dpi, 80 μm dot pitch)

Exposure Gradation

RGB Gradation of 256 Colors

Interface

Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)

Printable image format

JPEG, PNG, HEIF, DNG

Printing Time

Approximately 15 sec

Possible Number of Printed Images

Approximately 100

Power Supply

Lithium ion Battery

Charging Time

Approximately 80 to 120 Minutes

Power Consumption

Approximately 3 W

Operating Environment

Temperature: +5 ºC to +40 ºC
Humidity: 20% to 80% (No Condensation)

Dimensions & Weight
Dimensions

91.9 × 36.4 × 124.8 mm

Weight

210 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Mini Link 2

1 x Pack of Instant Films

1 x Pack of Photo Frames

1 x USB Cable