iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe

7,990 L

 

Kover origjinal per modelet iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Compatible Models

iphone 12
iphone 12 pro

Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim