SAPO ERDHI

iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe

8,490 L

 

Dizenjuar nga Apple për të komplimentuar iPhone 15 Pro Max, kjo kasë është një mënyrë e këndshme për ti dhënë telefonit tuaj më tepër mbrojtje dhe stil njëkohësisht. Me material rezistent dhe të butë në prekje i cili do ju japë një ndjesi të mirë. Me magnete të brendshme për të qëndruar në mënyrë perfekte rreth MagSafe dhe testuar me qindra herë nga Apple për të siguruar një performancë fantastike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Pacific Blue, Black, Taupe

Compatibility

iPhone 15 Pro Max

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe