Kodak Flashback LED Ultra 70

990 L

 

Elektrik dore me ndricim 70 lumen. I vogel dhe mund te mbahet lehtesisht me vete gjithashtu mund te vendoset bashke me celsa ose ne cante shpine. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim