Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

JBL Partybox Encore Essential

27,990 L

Kurseni: 6,000 L

JBL PartyBox Encore Essential është një altoparlant portativ që ofron deri në 6 orë argëtim të vazhdueshëm. Doreza e tij e përshtatshme dhe dizajni i papërshkueshëm nga uji dhe pluhurat e bëjnë të lehtë marrjen e festës kudo që të shkoni, qoftë në plazh apo buzë pishinës. Përjetoni cilësi të jashtëzakonshme audio dhe bas të thellë falë JBL Original Pro Sound. Shfaqja e integruar e dritës shton një element vizual tërheqës në festat tuaja ose mund ta përforconi tingullin duke lidhur altoparlantë të shumtë duke përdorur teknologjinë True Wireless Stereo. Me aplikacionin PartyBox, ju keni kontroll të plotë mbi muzikën tuaj dhe mund të personalizoni ngjyrat e shfaqjes së dritave për të krijuar ambientin perfekt për çdo rast.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Model

JBL PartyBox Encore Essential

Color

Black

Speaker System
Power Output

100 W

Drivers

1 x 5.25" / 13.34 cm Woofer
2 x 1.75" / 4.45 cm Tweeters

Frequency Response

50 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

5.1

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6

Transmitter Power

15 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Wired Connectivity
Inputs

1 x 1/8" / 3.5 mm Mono (Microphone) (Audio)
1 x USB-A (Audio)
1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio)

USB Power Output

5 VDC at 0.5 A

Battery
Battery Capacity

4800 mAh / 17.76 Wh

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Voltage

3.7 V

Estimated Battery Life

6 Hours

Battery Charging Time

2 Hours

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Physical
Dimensions (W x H x D)

276 x 327 x 293 mm

Weight

5.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL PartyBox Encore Essential Wireless Speaker

1x AC Power Cord