Lenovo Thinkplus Desktop Soundbar TS33-B

1,990 L

 

Boks horizontal nga Lenovo i dizenjuar për tu përshtatur në mënyrë perfekte poshtë çdo ekrani kompjuteri. Në këtë mënyrë nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

SKU: CNG2480-B Modeli: TS33-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Audio Response Rate

80Hz ~ 18KHz

Audio Input

Wireless Bluetooth 5.0 / AUX

Interface

3.5mm + USB A

Rated Input

5V/500mA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Thinkplus Desktop Soundbar TS33-B