JBL Tune 710BT Wireless Headphones

6,990 L

 

Me basin e fuqishëm te saj JBL sjell Kufjet Tune 710BT. Dizajni mbi vesh dhe me peshë të lehtë ofron komfort maksimal. Me performancë të fuqishme kufjet janë të palosshme dhe kompakte për t’u marrë në çdo aventurë. Merrni telefonata dhe menaxhoni muzikën pa nevojën e duarve falë butonit në krah të kufjeve për të aktivizuar asistencën e zërit për suport nëse jeni në lëvizje. Mund ti shijoni gjithë ditën falë baterisë jetëgjatë prej 50 orësh, ose zgjeroni argëtimin tuaj përmes fishës së audios e cila është e shkëputshme. Kufjet lejojnë lidhjen me dy pajisje me bluetooth në të njejtën kohë, duke siguruar që nuk do të humbisni asnjë telefonatë ndërkohë që mund të vazhdoni vidjon tuaj në tablet. Zgjidhni ngjyrën që përshtatet me stilin tuaj dhe shijoni cilësinë e mrekullueshme të muzikës që JBL ofron.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

710BT

Color

Black, Blue, Blush, White

General Specifications
Driver size (mm)

40

Number of Microphones

1

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

103

Dynamic frequency response range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection Specifications
Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK , 8DPSK

Bluetooth transmitter power

< 10 dBm

Battery
Charging time

2 H

Maximum play time

50 H

Features
Charging cable

Yes

Foldable

Yes

Audio cable

Yes

Remote control on ear cups

Yes

Voice Assistant integration

Yes

Built-in Microphone

Yes

Flat-fold design

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Rechargable battery

Yes

Bluetooth

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Headphone Cable Length 20 cm
Ear Cup External Height 9.2 cm
Ear Cup External Width 7.6 cm
Ear Cup Internal Height 5.4 cm
Ear Cup Internal Width 3.7 cm
Ear Cup Depth 2 cm

Weight

220 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of JBL TUNE 710BT Headphones

1 x Type-C USB charging cable

1 x Detachable audio cable

1 x Quick Start Guide