OFERTA ONLINE

Karaoke Bluetooth Speaker, Portable NDR-810 – 60W

8,990 L

 

NDR-810 është një altoparlant i fuqishëm dhe me cilësi të lartë, i krijuar për DJ profesionistë dhe entuziastë për festa. Me fuqinë e tij dalëse 60 W dhe altoparlantët e dyfishtë të basit 8″, ai ofron cilësi mbresëlënëse tingulli dhe bas të thellë e rezonant. Altoparlanti përmban drita shumëngjyrëshe LED që sinkronizohen me muzikën, duke krijuar një ambient vizual energjik. Ofron opsione të shumta lidhjeje duke përfshirë Bluetooth, kartë TF, USB dhe Aux, duke siguruar përputhshmëri me pajisje dhe formate të ndryshme muzikore. Altoparlanti vjen me një bateri afatgjatë, funksionalitet të radios FM, aftësi TWS për lidhjen me bluetooth dhe madje përfshin dy mikrofona wireless për argëtim me karaoke. Me ndërtimin e tij të qëndrueshëm dhe telekomandën, është shoqëruesi i përsosur për festa në natyrë, ditëlindje dhe shfaqje DJ, duke ofruar tinguj të jashtëzakonshëm dhe një përvojë magjepsëse audio-vizuale.

Ka stok

SKU: DUN1781-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

NDR-810

Color

Black

Audio Specifications
Output Power

60W

Speaker Configuration

Dual 8" 100 c25x bass, triple coil

Sound Direction

360° Stereo

Audio Formats Supported

MP3, WMA, WAV, FLAC, APE

Connectivity Options
Bluetooth Version

v5.0

Compatible Devices

All Bluetooth-enabled devices

Input Options

TF Card, Micro SD (up to 32GB), USB 2.0 disk, External MP3/MP4/AUX

Power and Battery
Battery

12V/4.5A

Battery Life

About 5h

Features
Details

• LED Lights: Colorful lights synchronized with the music
• FM Radio: Allows you to listen to radio stations
• TWS Function: Enables wireless synchronization with another speaker
• Dual Wireless Microphones: Allows for karaoke fun and freedom of movement
• Remote Control: Included for convenient remote operation
• EQ: Equalizer for sound customization
• Display: Built-in display for easy navigation
• Dual Mic: Supports two wireless microphones

Dimensions & Weight
Dimensions

330 x 375 x 735 mm

Weight

10.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Speaker

2x Microphones

1x Remote Controller