SAPO ERDHI

Xiaomi Soundbar 3.1 ch

34,990 L

 

Xiaomi Soundbar 3.1ch i shtyn kufijtë e dizajnit akustik në një nivel tjetër. Tre altoparlantët me mbulim të gjerë dhe boksi i madh bëjnë që të keni zë të pastër e të ndjeshëm edhe ndaj ndryshimeve më delikate. Nëse jeni duke dëgjuar muzikë apo duke parë një film Xiaomi Soundbar 3.1ch do ju bëj të ndjeheni sikur jeni aty, protagonist të skenës. Përmban një shumëllojshmëri modalitetesh të audios, të cilat janë të dizajnuara në mënyrë profesionale për t’iu përshtatur nevojave tuaja të ndryshme. Gjeni modalitetin e audios që ju përshtatet, pavarësisht nëse jeni në kërkim të qartësisë së përmirësuar për transmetimet e lajmeve ose lokalizimit të përmirësuar të zërit për lojëra. Ka fuqi totale maksimale prej 430 W.

Ka stok

SKU: DUN1266 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Color

Black

Key Specs

3.1ch Dolby Audio™/DTS® Virtual:X Sound
Wireless and immersive subwoofer experience
430W output power
One-tap to play audio with NFC

Channel

3.1 ch

Total Power

430W

Audio Formats

Dolby Audio™
DTS® Digital Surround
DTS® Virtual
X

Audio Feature

Sound Mode
1. Standard 2. Cinema 3. Music 4. Game 5. News
AI Sound
Night mode
Speakers

Speaker

Left
Right
Center
Subwoofer

Connectivity

Wireless Active Subwoofer
Bluetooth 5.0
HDMI Input
HDMI Output
Bluetooth
Optical Input
Coaxial Input
USB

Dimensions & Weight
Dimensions

Sound Bar (L x W x D)
86 x 11.5 x 6cm
Subwoofer (L x W x D)
21 x 29.7 x 37cm

Net Weight

7.85kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HDMI cable
Remote Control
Wall Mount Bracket
Warranty Card
User manual x 1
Power Adapter x 1
Power Cable x 2