Ofertë!
OFERTA ONLINE

Kids E07 Smart Watch

990 L

Kurseni: 1,000 L

Orë inteligjente për fëmijë. E pajisur me kartë Sim për të qënë në kontakt të vazhdueshëm me fëmijët tuaj. Gjithashtu e pajisur me lokalizuesin e vendodhjes dhe një buton emergjence në anë, për çdo rast që fëmija do të ketë nevojë për praninë tuaj. Ngjitur me butonin  e emergjencës ndodhet dhe një dritë LED që ndizet lehtë dhe ndriçon në errësirë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Blue, Pink

Touch function

yes

Strap Material

Silicone

Chip

RDA 8955

GSM Frequancy support

850 900/1800 1900

Battery capacity

350mAh

Charge time

2H

Display Resolution

128*128

Screen size

1.44inch

Camera

8W

Standby time

3-4days

Run a memory

32Mb

Size of watch

224.8*40.1*15.8mm

Features

*Small flashlight for viewing in dark places
*SOS button for emergency
*Learning games for kids to play
*Remote monitoring for keeping a safe watch on your children
*Built-in microphone for two-way communication
* LBS Accuracy: 100-1000meters
*Parents can customize a security range that alerts when the watch is *moved beyond that location
*Enable/disable functions according to time
*Trace replay can track movement for up to 30 days
*Strangers cannot call the watch
*Alarm clock reminders
*Friends function allows pairing and voice chat with friends
*Low power warning
*Remote power off

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charging Cable

1 x Manual