Apple Watch Milanese Loop 42/44mm

1,200 L

 

Rrip per Apple Watch stili Milanese. Shume elegant ne dore dhe shume i rehatshem per lekuren. Vjen me nje mbyllje inovative me magnet dhe dizajnin e vecante metalik.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Bronze, Dark Green, Black, Cyan, Gold, Green, Red, Rose Gold, Silver

Watch Size

42mm, 44mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Watch Milanese Loop 42/44mm