SAPO ERDHI

Kids Smart Watch Q15

1,490 L

 

Orë inteligjente për fëmijë në ngjyrë të zezë, me dizajn unik dhe komfort maksimal. Projektuar me materiale të buta dhe peshë të lehtë për të qëndruar e sigurt në dorën e vogëlushëve dhe e mbushur me veçori si alarmi SOS, komunikimi përmes audios, konsum i ulët energjie për jetëgjatësi maksimale baterie, dritë flash mes butonave, ekran me mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme blu dhe shumë të tjera, duke e bërë këtë orë zgedhjen ideale për vogëlushet tuaj.

Ka stok

SKU: CNG4813-B Modeli: Q15 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

Q15

Color

Black

Material

Silicone

General
Screen Size

1.44''

Display Resolution

128×128 px

Battery Capacity

400 mAh

Chip

PDA8955

Charging Time

2H

Applicable Age

3-12 years old

Features
Details

• SOS Call,Remote monitoring
• Voice micro chat
• Low radiation
• Eye protection color screen
• LBS base station positioning, Beidou positioning

Dimensions

21 x 3.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charger

1 x User manual