SAPO ERDHI

Kids Smart Watch Q20

1,790 L

 

Ore inteligjente për fëmijë në dy ngjyra, të zezë dhe blu. Me dizajn mjaft tërheqës dhe argëtues për vogëlushët, me një mori veçorish si telefonata pa shkëputje, realizimi i fotografive me rezolucion HD, ngjyra të pastra, opsioni SOS për çdo rast emergjence dhe përcaktim të saktë të lokacionit në çdo moment.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

Q20

Color

Black, Blue

Material

Silicone

General
Screen Size

1.44''

Battery Capacity

420 mAh

Camera

1.3 megapixels

Weight

About 56 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charger

1 x User manual