Kingston DataTraveler Exodia USB Flash Drive

590 L1,290 L

 

Transferoni dhe ruani shpejtë dokumente, muzikë, video dhe më shumë me Kingston DataTraveler Exodia. Me një lidhës USB 3.2 Gen 1 Type-A, ky flash drive mund të aksesohet lehtësisht në laptopë, kompjuterë desktop dhe më shumë. DataTraveler Exodia është një zgjidhje ideale e ruajtjes së përmbajtjeve të ndryshme për punë, shtëpi ose shkollë.

Color
Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 Flash Drive

790 L4,490 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DataTraveler Exodia

Color

Teal, Yellow, White

General
Memory

128GB, 32GB, 64GB

Speed

USB 3.2 Gen 1 Compliant

Operating temperature

0°C~60°C

Storage temperature

-20°C~85°C

Compatible

Windows® 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Dimensions & Weight
Dimensions

67.3 x 21.04 x 10.14 mm

Weight

11g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Flash Drive