SAPO ERDHI

Kingston DataTraveler microDuo 3C USB Flash Drive

1,290 L2,990 L

 

DataTraveler® microDuo™ 3C zotëron dy porta duke bërë të mundur lidhjen me portat më të reja të USB Type-C® dhe portave tradicionale USB Type-A. Ideale për të krijuar më tepër hapësirë në telefon apo tablet deri në 256GB dhe duke mos patur nevojë të hiqni asnjë foto apo video. Transferimi është i lehtë dhe i shpejtë falë portës USB 3.2 Gen 1 e cila operon me shpejtësi leximi 200MB/s.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 Flash Drive

790 L4,490 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Purple

Memory

128GB, 256GB, 64GB

Speed

USB 3.2 Gen 1

Operating temperature

0 °C-60 °C

Storage temperature

-20 °C-85 °C

Compatible with

Windows® 11, 10, 8.1, macOS® (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Dimensions

29.94 x 16.60 x 8.44 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Flash Drive