Kodak Max Super Alkaline Battery

190 L

 

Bateri per perdorim te perditshem te pajisjeve te ndryshme si, lodra femijesh, elektrike dore, ora dhe telekomanda te ndryshme. 

Ka stok

SKU: BKD43 Modeli: LR03 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Battery Capacity

1150mAh

Voltage

1.5V

Impedance

0.18 Ohms

Operating temperatures

-20 – 54 °C

Terminals

Flat contacts, protruding negative

Features

– Ideal for: Toys, Remote controls, Drones, Toothbrushes, Clocks, Flashlights, Game controllers
– 8x More power vs. Kodak Zinc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim