Kodak Xtralife Alkaline LR6

250 L

 

Bateri per perdorim te perditshem te pajisjeve te ndryshme si, lodra femijesh, elektrike dore, ora dhe telekomanda te ndryshme. 

Ka stok

SKU: BKD40 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim