Kodak Wireless Earphones 500+ Ultra Sport

2,590 L

 

Kufje nga Kodak, komforte dhe rezistente. Mund t’i përdorni gjatë gjithë ditës, t’i merri kudo me vete dhe kufjet nuk do të ngatërrohen apo dëmtohen. Janë të papërshkueshme nga uji në nivel IPX4, ndaj mund t’i përdorni gjatë aktivitetit fizik pa u shqetësuar për dëmtime.

Ka stok

SKU: CNG3090-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Kodak 500+ Ultra Sport

Color

Black

GENERAL
Bluetooth

5.0

Bluetooth Profile

HFP, A2DP, HSP, AVRCP

Speaker Impedance (Ω)

16

Speaker Sensitivity

94±3

Frequency range

20-20000

Low battery Warning

Blue LED flashing once every 5 seconds

Waterproof

IPX4

Housing Material

ABS

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Charging Port

Micro USB

Weight

15g ± 10 %

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak 500+ Earphones