Xiaomi Karaoke Headset (Wired)

4,990 L

 

Kufjet Xiaomi janë të pajisura me mikrofon të jashtëm me funksion karaoke. Me këto kufje mund të këndoni dhe dëgjoni veten tuaj njësoj si në karaoke. Janë të pajisura me 3 nivele të ndryshme audio: pëshperitje, mesatar dhe të lartë. Gjithashtu kan edhe 6 tipe të ndryshme zëri të cilat mund të ndryshohen duke u përshtatur si fëmije, zë roboti etj.

Ka stok

SKU: CNG1408-W Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Style

over-Ear

Connectivity

wired

Plug

3.5 mm

Construction

Invoices

Microphone

Made adjustable

Resistance, Ohm

32

Sensitivity, DB

102

Cord length, m

1.2

Speaker diameter

40 mm

Weight

215 g.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim