SAPO ERDHI

Kugoo Electric Scooter M4 Pro

51,990 L

 

Kugoo M4 Pro vjen me drita unike të dyfishta me ndriçim të mahnitshëm duke ju lejuar të udhëtoni të qetë dhe të sigurt gjatë natës. Motori i tij 500W mundeson shpejtesi deri ne 40km/h dhe distance deri ne 80km. Gomat pneumatike dhe sistemi i amortizimit ofrojnë udhëtim të sigurt dhe komfort. M4 Pro vjen me dizajn krejtësisht ndryshe nga skuterat e tjerë me strukturë metalike dhe hapësirë më të gjerë qëndrimi, timon të palosshëm me ekran me prekje dhe 3 nivele shpejtësie, mund të udhëtoni duke qëndruar në këmbë ose të ulur, Kugoo mendon jo vetëm për sigurinë por dhe për komfortin tuaj maksimal duke ju ofruar jo vetëm performancë si asnjë tjetër por dhe dizajn i cili plotëson të gjitha kriteret tuaja.

Ka stok

SKU: CNG3825 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand
Model

M4 Pro

Color

Black

Specifications
Motor Power

500 W

Speed

Up to 40 km/h

Range

60-80 Km

Brakes

Mechanical disc brake

Tires

80/65-5'' Pneumatic tires

Working Temperature

-10°C – 40°C

IP Rating

IP54

Rider
Age

16+

Weight Capacity

150 Kg

Battery & Charging
Battery Type

Lithium Battery

Battery

48V 21Amp

Input Voltage

54.6V

Input Current

2.0A

Charging time

8 hours

Charger
Model

GJS150-5460200

Input

AC 100-240V
50/60Hz

Output

DC 54.6V=2.0A

Features
Details

• Shock-Absorption System
• Foldable
• Aluminium alloy body
• Twin headlights
• Folding frame
• Wide deck
• Detachable seat

Dimensions & Weight
Dimensions

1190 x 260 x 500 mm

Weight

17.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kugoo Electric Scooter M4 Pro

1 x Charger

1 x User Manual