Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Navee Electric Scooter N40

46,990 L

Kurseni: 10,000 L

Ky scooter i fuqishem ju bene te arrini ne  destinacionin tuaj me nje shpejtesi prej 25Km/h, ka nje bateri me kapacitet te larte dhe mund te pershkroj 40km rruge mbasi eshte karikuar.

Ka stok

SKU: CNG3082-B Modeli: N40 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
BEST DEALS
Ofertë!

Kugoo G5 Folding Electric Scooter

47,990 L
Kurseni: 12,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
17.6 g/kg
Përmasa
116 × 22 × 52 cm
Brand
Color

Black

Rider
Minimum age

+14

Max. driver weight

100KG

Net weight

14.5kg

Max. speed

25km/h

Max. range

40km

Water resistance

IPX4

Battery

36V

Max. charging time

8-9 hours

Motor
Power output

350W

Tyres
Type

Pneumatic Tires

Tyres size

10"

Light
Lights

1.8W

Brake lights rear

Yes (Flashing)

Brake

Electric Brake & Disc Brake

Other Characteristics
Folding mechanism

Easy folding

Info display

Full info dashboard display

LED Screen

Built-in LED-dashboard, clearly displays driving data, speed and battery life in real time during riding.

Riding modes

N40 features two speed modes at 25km/h and 15km/h

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter

1 x Power Adapter

1 x Wrench

1 x Screw Set

1 x User manual