Ofertë!
OFERTA ONLINE

Laptop HP Victus Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

79,990 L

Kurseni: 10,000 L

Laptopi HP Victus është një fuqi e fundit e lojërave, duke kombinuar një procesor Intel Core të gjeneratës së 13-të dhe grafikë NVIDIA GeForce RTX 3050 për performancë të jashtëzakonshme. Dizajni i tij elegant vjen me një ekran kundër shkëlqimit 144 Hz FHD me një kornizë ultra të hollë, duke ofruar pamje mbresëlënëse dhe lojë të qartë. Me 16 GB RAM, hapësirë ruajtëse 512GB PCIe NVMe SSD dhe lidhjen Wi-Fi 6, siguron kryerje të pandërprerë të shumë detyrave dhe akses të shpejtë të të dhënave. Estetika e rafinuar e laptopit, tastiera me ndriçim të pasëm dhe tastiera e integruar numerike plotësojnë rehatinë, ndërsa altoparlantët e dyfishtë HP dhe audio nga B&O krijojnë një përvojë dëgjimore gjithëpërfshirëse. Mundësuar nga Windows 11, nuk është thjesht një pajisje lojrash, por një qendër krijuese e gjithanshme.

 

• Intel® Core™ i5-13420H
• 16GB RAM, 512GB SSD
• 15.6″ FHD 144Hz
• NVIDIA GeForce RTX™ 3050 6GB

Ka stok

SKU: SAS1035-1 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

7N3S2UA#ABA

Announced

2023

DESIGN
Color

Performance Blue

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-13420H

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 3200MHz

Memory

512GB

Memory Slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3050

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 MT7921 (2×2)

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB-A 3.0
1x Headphone Jack
1x Card Reader
1x HDMI 2.1
1x RJ45
1x USB-C 3.0

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-Array Microphones

Built-in Speakers

Dual Speakers
Audio by B&O
HP Audio Boost

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

HP Imagepad with Multi-Touch Gesture Support

BATTERY
Battery Technology

Li-on Polymer

Battery Capacity

70 Wh

Battery Cells

4-Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.29 Kg

Dimensions

35.79 x 25.5 x 2.35 cm

POWER
AC Adapter Power

200 W Smart AC

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger

 

Garancia e produktit

36 Muaj