Lenovo Idea Everyday Backpack 15.6″

2,990 L

 

Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. E pershtatshme per te mbajtur nje tablet ose laptop deri ne 15.6 inch. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte.

Ka stok

SKU: SBZA3532 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Dimensions

375.6 x 253.4 x 22.7 mm

Weight

600 g

Material

Polyester

Max laptop size

15.6"

Internal branches

4

External pockets

2

Features

Water resistant fabric
Separate cushioned laptop compartment
Quick access compartment
Anti-theft pocket
Adjustable shoulder strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Idea Everyday Backpack 15.6″