Ofertë!
OFERTA ONLINE

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

2,490 L2,990 L

Çanta e shpinës CR-9001 është një zgjedhje e gjithanshme dhe e qëndrueshme për udhëtarët dhe studentët. Me një kapacitet deri në 42 litra, ofron hapësirë të bollshme për të ruajtur në mënyrë të sigurt të gjitha gjërat tuaja thelbësore. E bërë nga pëlhurë poliesteri rezistente ndaj grisjes dhe ujit me një shtresë najloni me densitet të lartë, është projektuar për t’i bërë ballë elementeve natyrorë. Çanta e shpinës përmban xhepa të shumtë për organizim efikas, duke përfshirë një ndarje të dedikuar laptopi që mund të mbajë laptopë me madhësi deri në 17,3 inç. Siguria ka prioritet me një ky çme kombinim kundër vjedhjes për të mbajtur të sigurta gjërat tuaja me vlerë. Rripat e trashë të shpatullave dhe sfungjeri në pjesën e shpinës ofrojnë rehati gjatë përdorimit të zgjatur. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një udhëtim pune, pushime ose thjesht duke shkuar në shkollë ose zyrë, kjo çantë shpine është një shoqërues i besueshëm. I pajtueshëm me marka dhe pajisje të ndryshme laptopësh, ai ofron gjithçka ju duhet për nevojat tuaja të përditshme.

Screen size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CR-9001

Color

Black

General
Screen size

15.6", 17.3"

Fabric

Water-Resistant Polyester

Material

• Made From High-Quality Tear and Water-Resistant Polyester Fabric
• High-Density Nylon Lining
• Specially Treated for Water Resistance

Convenience

Features a headphone hole for easy access to earphone usage

Organization

• Multiple Pockets for Secure and Organized Storage of your Belongings
• Includes a Dedicated Laptop Compartment

Safety

Equipped with an Anti-Theft Combination Lock for Added Security of your Valuables

Comfort

• Thicken Shoulder Straps for Enhanced Comfort During Extended Wear
• Padded Back Cushion for Additional Support and Comfort

Compatibility

Compatible with various laptop brands, including HP, Dell, Lenovo, Asus, Toshiba, Apple, Acer, Sony etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

50 x 28 x 35 cm

Weight

0.93 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Backpack