Lenovo LivePods LP3S

1,990 L

 

Kufjet Lenovo LP3S janë kufje të vogla, praktike, me anullim zhurmash dhe dizajn kundër ujit të cilat mund të përdoren për lojra, sporte dhe muzikë. Përshtaten me sistemet Android dhe iOS.

Ka stok

SKU: CNG2030-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,090 L
Kurseni: 400 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

MATERIALS

ABS

OPERATION MODE

Touch Control

COMMUNICATION DISTANCE

10m (without obstacles)

COMPATIBLE SYSTEM

IOS / ANDROID

BATTERY CAPACITY (MAH)

Earphones* 40mAh,
Charging Case * 300mAh

CHARGING PORT

Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds pair

1 x Charging case

1 x Charging cable

1 x Manual