3 DITË OFERTA ONLINE

Lenovo Thinkpad T14 Gen4 14″ Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i7

124,990 L

 

Me dizajn kompakt dhe peshë të lehtë, praktik për ta marrë kudo me vete, ThinkPad T14 Gen 4 është laptopi ideal për të gjithë ata që punojnë me orë të tëra para ekranit dhe janë në lëvizje të vazhdueshme. Me performancë të jashtëzakonshme dhe ndriçim blu të reduktuar për të shmangur lodhjen e syve. Mjaft porta për të lidhur çdo pajisje që ju nevojitet. ThinkPad T14 Gen 4 nga Lenovo do jetë zgjidhja juaj për një punë më të lehtë.

 

• Intel® Core™ i7-1355U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 14″ Touchscreen
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAS1068 Modeli: 21HD0077US Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1355U

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5-4800MHz

Memory

512GB SSD

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Panel Type

IPS

Screen size

14"

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Aspect Ratio

16:9

Touchscreen

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (802.11ax)

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

Bluetooth® 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB-C Thunderbolt™ 4
2x USB-A 3.2 Gen 1
1x HDMI 2.1 supporting resolution up to 4K@60Hz
1x Headphone / mic combo
1x Ethernet (RJ45)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field microphones

Built-in Speakers

Dolby Audio™ Speaker System

CAMERA
Front Camera

1080P FHD RGB/IR Hybrid with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

39.3 Whr

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.21 Kg

Dimension

17.9 x 317.7 x 226.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65W AC adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj