Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo V15 G2 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Celeron®

26,990 L

Kurseni: 5,000 L

Laptopi Lenovo V15 Gen 2 kombinon përballueshmërinë me performancën mbresëlënëse. Me procesorë të shpejtë Intel Celeron dhe grafikë të integruar Intel, ai siguron kryerjen e shumë detyrave efikase dhe lidhje të fuqishme, duke përfshirë mbështetjen për Wi-Fi 5. Ekrani i tij i gjerë 15.6 inç, që ka një raport të lartë ekran-trup dhe i përmirësuar nga Dolby Audio, jep pamje tërheqëse dhe cilësi të lartë audio. Duke shfaqur një shumëllojshmëri portash, duke përfshirë USB-C dhe HDMI, ai plotëson kërkesa të ndryshme lidhjeje.I përforcuar nga atributet e avancuara të sigurisë si TPM 2.0, siguria e integruar dhe masat mbrojtëse të procesorëve Intel Celeron, Lenovo V15 Gen 2 sjell një vlerë të jashtëzakonshme të performancës.

 

• Intel® Celeron® Processor N4500
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1900 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

82QY00NLGE

Announced

2022

DESIGN
Color

Dark Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® Processor N4500

Processor Family

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

Up to 2.80GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2933MHz

Memory

256GB SSD

SSD Details

M.2 2280 PCIe® 3.0 x4

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5, 802.11ac

Ethernet LAN

10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x Ethernet (RJ-45)
• 1x HDMI 1.4b
• 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
• 1x Power connector
• 1x USB 2.0
• 1x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer only)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array Microphone

Built-in Speakers

Stereo Speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

HD 720p, with privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating System

FreeDos

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

38 Wh

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

359.2 x 235.8 x 19.9 mm

Weight

1.7 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger