Logilily Gaming Mouse Pad L-11

290 L

 

Tapet mausi me material shumë cilësor dhe rezistent. Nuk rrëshket dhe ju mundëson lëvizje të shpejtë e precize të mausit.

Ka stok

SKU: CNG2222-BY Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Multicolor

Dimensions

25 x 21 x 0.2cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse Pad