SAPO ERDHI

Logitech Craft Advanced Keyboard With Creative Input Dial

13,990 L

 

Logitech Wireless Bluetooth Keyboard CRAFT, është një tastierë me valë me një dizajn të optimizuar dhe një çelës universal kontrolli që përshtatet me aplikacionin që po përdorni, duke ju dhënë kontroll të lehtë dhe liri të plotë krijuese. Përshtatet me Windows ® dhe macOS, mund të përshtasni ndiçimin në Adobe Photoshop, trashësinë e linjave në Adobe Illustrator, si dhe përzgjidhni veçori të tjera lehtësisht përmes çelësit kontrollues universal, me dizajn kompakt dhe qëndrueshmëri të lartë, me jetëgjatësi të tasteve deri në 10 milionë klikime. 

Ka stok

SKU: DUN1957-B Modeli: 920-008510 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

920-008510

Color

Black

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Connection Type

Logitech Unifying Wireless Technology
Bluetooth® Low Energy Technology

Wireless range

> 10m wireless range

Logitech Options Software

Logitech Options on Windows ® and macOS

Special Keys

Input Knob

Key Life

Up to 10 million keystrokes

DIMENSIONS & Weight
DIMENSIONS

32 x 430 x 149 mm

Weight

960 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Keyboard

1x Unifying USB Receiver

1x Charging Cable