Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Silent Edition

1,490 L

 

Dizajn i vecante dhe i rehatshem. Mund te lidhet me dy pajisje njekohesisht duke  i nderruar me ane te butonit ‘Mode’. Butona te cilet nuk bejne zhurme. Sensor me saktesi te larte deri ne 1300 dpi. Dy butona anesor per funksione te ndryshme. Jetgjatesi baterie deri ne 12 muaj me bateri 2 x AAA.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Dimensions

112.7 × 62.7 × 36.8mm

Net weight

approx. 93g

Material

ABS and PC

Connectivity

Bluetooth, Wireless

Wireless connectivity

Bluetooth 4.2 and RF 2.4 GHz

Wireless range

up to 8m

Compatible with

Windows 10, macOS 10.10 or Android 6.0 and above

Features

Silent

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Silent Edition