SAPO ERDHI

Logitech G X52 Professional H.O.T.A.S Throttle and Stick Simulation Controller

24,990 L

 

Përjetoni realizëm dhe kontroll të pashembullt në lojërat tuaja të preferuara të simulimit të fluturimit me kontrolluesin Logitech X52 Professional H.O.T.A.S. I projektuar për të ngritur përvojën tuaj të lojës, ai përmban një LCD me shumë funksione me ndriçim të pasëm të rregullueshëm për të dhëna në lojë në kohë reale, mekanizëm preciz të qendrës me susta të dyfishta për kontroll të përmirësuar dhe butona të ndriçuar për navigim të lehtë gjatë momenteve intensive. Kontrolli i timonit me rrotullim 3D shton shtresa të realizmit, ndërsa sistemi i avancuar i rregullimit të kapjes siguron komoditet ergonomik për seanca të gjata të lojërave. Me softuer të fuqishëm programimi që lejon profile dhe ndërveprime të personalizuara dhe pajtueshmëri me një gamë të gjerë lojërash simulimi fluturimi, duke përfshirë Elite: Dangerous, Star Citizen dhe Flight Simulator X, X52 Professional H.O.T.A.S vendos standardin për eksperienca zhytëse të fluturimit.

Ka stok

SKU: DUN2111-B Modeli: 945-000022 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Black

Model

X52

Specifications
Supported Operating Systems

Windows 10, 8.1, 7

Connections

2 x USB Type-A ports

Other Requirements

Internet connection for optional software download

Dimensions & Weight
Dimensions

Stick : 27.7 x 17 x 17 cm
Throttle : 19.1 x 17 x 17 cm

Weight

Stick : 900 g
Throttle : 700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Stick unit with USB connector cable

1 x Throttle unit with USB connector cable

1 x User documentation