Trust Gaming Keyboard GXT 856 Torac

2,490 L

 

Tastier e plote, e prodhuar vetem per te luajtur lojra. Me ndricim LED te ndryshueshem dhe 12 butona te dedikuar per muziken, volumin dhe funksione te tjera. Mund te shtypen deri ne 8 tasta ne te njejten kohe. 

Ka stok

SKU: SBBG2101 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
CONTROL
Numeric Key Pad

yes

Media keys

12

Special keys

FN keys

Number of keys

104

Life time of key

3000000 presses

Anti-Ghosting

up to 8 keys at the same time

Response time

8 ms

Travel distance

4 mm

Indicators

Scroll-lock, Num-lock, Caps-lock

CONNECTIVITY
Connectivity

Wired

Cable length main cable

180 cm

USB version

2.0

Connector type

USB-A male

LIGHTNING
Backlight

yes

Backlight colours

Rainbow

COMPATIBILITY
Compatible Consoles & Devices

PS4, Xbox One, laptop, pc

Compatible Software Platforms

Chrome OS, Linux, Mac OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trust Gaming Keyboard GXT 856 Torac