Logitech G402 Hyperion Fury Wired Gaming Mouse

6,990 L

 

Mausi i lojrave me kabllo Logitech G402 Hyperion Fury. Fitorja në lojrat elektronike tani nuk matet më në metra ose sekonda, por në mikrometra dhe milisekonda. Kjo është arsyeja pse Logitech krijoi këtë model mausi. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Ka stok

SKU: DUN1347-B Modeli: G402 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Sensor

Fusion Engine hybrid sensor

Buttons

8 programmable buttons

TRACKING
Resolution

240-4000 dpi

Max. acceleration

>16 g

Max. speed

>500 ips

GLIDE
Dynamic coefficient of friction

.09 µ (k)

Static coefficient of friction

.14 µ (s)

Microprocessor

32-bit

RESPONSIVENESS
USB data format

16 bits/axis

USB report rate

1000Hz (1ms)

DURABILITY

divide

Buttons (Left / Right)

20 million clicks

Feet

250 km (155.3)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G402 Hyperion Fury Wired Gaming Mouse

1 x Manual