Logitech M350 Pebble Mouse Hello Kitty Edition

2,490 L

 

Nga edicioni special i Hello Kitty, një nga karakteret më të preferuara dhe të shitura vjen mausi me wireless nga Logitech. Modern, me dizajn të hollë, me harkim të lehtë dhe komfort.

Ka stok

SKU: DUN1081-W Modeli: 910-006031 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M350 PEBBLE

Connectivity

Bluetooth, Wireless

Color

White

Technical Specifications
Sensor technology

High Precision Optical Tracking

Sensor resolution

1000 dpi

Number of buttons

3

Scroll Wheel

Yes- Mechanical

Scroll Buttons

Middle Button

Unifying ready mouse

Yes

Battery

18 months

Battery Type

1 AA Battery

Wireless operating distance

10 m

Wireless technology

Bluetooth Low Energy Technology

Dimensions & Weight
Dimensions

107 x 59 x 26.5 mm

Weight

100 g

System Requirements
Requirements

Windows 10,11 or later
macOS 10.14 or later
Chrome OS
Android™ 7 or later
iPadOS 13.4 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Wireless Mouse

1x Nano Receiver

1x 1 AA battery