BEST DEALS

Logitech M350 Pebble Bluetooth Mouse

2,990 L6,990 L

 

Maus wireless nga Logitech. Lidhet shumë thjeshtë me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Bateri jetëgjatë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M350 PEBBLE

Connectivity

Bluetooth, Wireless

Color

Black, Pink

Technical Specifications
Sensor technology

High Precision Optical Tracking

Sensor resolution

1000 dpi

Number of buttons

3

Scroll Wheel

Yes- Mechanical

Scroll Buttons

Middle Button

Unifying ready mouse

Yes

Unifying ready receiver

No

Battery

18 months

Battery type

1 AA battery

Wireless operating distance

10 m

Wireless technology

Bluetooth Low Energy Technology

Dimensions & Weight
Mouse Dimensions

107 x 59 x 26.5 mm

Mouse Weight

100 g

Nano receiver Dimension

14.4 x 18.7 x 6.1 mm

Nano receiver Weight

1.8 g

System Requirements
Receiver Required

Available USB port
Windows 10,11 or later
macOS 10.14 or later
Chrome OS, Certified Works With Chromebook
Linux Kernel 2.6+

Bluetooth Required

Bluetooth low energy technology
Windows 10,11 or later
macOS 10.14 or later
Chrome OS
Android™ 7 or later
iPadOS 13.4 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Wireless Mouse

Nano Receiver

1 AA battery