Havit Wireless Mouse

690 L700 L

 

Maus teper i rehatshem dhe kompakt. I pershtatshem per tu perdorur me te dyja duart. Mund te lidhet me cdo kompjuter pa qene nevoje e instalimit te ndonje programi te vecante.Sensor me me precizion deri ne 1600 DPI. Lidhje wireless deri ne 8 meter distance.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black, Blue, Red

Sensor

optic

Scroll Type

wheel

Number of Buttons

4

Hand Orientation

both hands

Full-Functionality OS Support

Windows, Mac

Connectivity
Wireless Connectivity

wireless

Wireless Range

8m

Power
Battery Requirements

1 x AA Alkaline

Maximum Battery Life

9 Months

Physical
Dimensions (L x W x H)

104*58*37mm

Weight

0.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim