SAPO ERDHI

Logitech MX Keys Mini Wireless Keyboard

9,990 L

 

Tastiera Logitech MX Keys Mini Wireless është një tastierë elegante dhe kompakte e krijuar për të optimizuar produktivitetin dhe komoditetin në pajisje të shumta. Dizajni i tij me ngjyrë gri të zbehtë dhe dizajni ultra i hollë me çelësat Perfect Stroke siguron një përvojë shkrimi të qetë dhe të heshtur. Ndriçimi i pasmë rregullon automatikisht ndriçimin në mjedise me dritë të ulët, duke rritur dukshmërinë. Me lidhjen me Bluetooth 5.0 me energji të ulët, ai ofron pajtueshmëri pothuajse universale me platforma të ndryshme dhe aftësinë për të lidhur deri në tre pajisje njëkohësisht. Duke përdorur Logitech Flow me softuerin Logi Options, përdoruesit mund të kalojnë pa mundim midis pajisjeve dhe të kopjojnë/ngjisin tekstin, imazhet dhe skedarët pa probleme. Përfshirja e çelësave inteligjentë mundëson funksione si futja e emoji-ve, ndezjen e mikrofonit dhe aktivizimi i diktimit zanor. Me një bateri të integruar që zgjat deri në 10 ditë dhe rimbushje të lehtë nëpërmjet USB Type-C, Logitech MX Keys Mini siguron produktivitet dhe komoditet të shtuar si në zyrë ashtu edhe në lëvizje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MX Keys Mini

Color

Graphite, White

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Range

10 m

Keyboard Type

Perfect Stroke Illuminated

Battery
Battery Type

Rechargeable Li-Po (Lithium Polymer)

Battery Life

Up to 10 days on a full charge (may vary based on usage)

Charging Cable

USB-C to USB-A

Key Features
Key Type

Low-profile, backlit keys with scissor switches

Key Travel Distance

1.8 mm

Key Life

Up to 10 million keystrokes

Easy-Switch

Connect and switch between up to three devices

Illuminated Keys

Backlit keys with adjustable brightness

Additional Features

Dedicated Media and Shortcut Keys
USB-C Rechargeable
Logitech Options software for customization and settings

Compatibility
Compatible Operating Systems

Windows, macOS, Linux, iOS, Android

Compatible Devices

Computers, laptops, tablets, smartphones

Requirements

Internet connection for software download.
Logi Options+ software on macOS and Windows®
USB port or Bluetooth® low energy enabled device with keyboard support.

Dimension

131.95 x 295.99 x 20.97 mm

Weight

506.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x USB-C Charging Cable (USB-A to USB-C)

1 x User documentation