Mi Motion Activated Night Light 2

2,290 L

 

Llampe e cila aktivizohet me ane te sensoreve ne momentin qe ndjen levizje ne ambjent. Strukture magnetike, mund te vendoset lehte ne cdo vend. Me dy nivele ndricimi dhe mund te rrotullohet 360 grade, per tju pershtatur kendit te preferuar nga perdoruesi.  

Ka stok

SKU: HCM015 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Mode

Infrared sensor and light senso

Light source

LED

Color temperature

2800 K

Sensor angle

120º

Delay Time

15s

Operating temperature

-10ºC to 40ºC

Battery type

3 AAA batteries (not included)

Rated power

0.34 W

Input voltage

DC 4.5V

Dimensions

8 x 6.2 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim