Xiaomi Mi Smart Home Hub

2,390 L

 

Mi Smart Home Hub është pajisje smart e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Qendra dhe pajisjet e tjera mund të kombinohen lirisht në një sistem fleksibël dhe të larmishëm për tu kontrolluar nga telefoni, dhe skena inteligjente për pajisjet e zgjuara të shtëpisë. Ju mund të kontrolloni çdo aspekt të shtëpisë suaj smart duke ndezur dritën kur hapni derën, duke fikur pajisjet kur dilni nga shtëpia, duke zbuluar dhe njoftuar për ngjarje jonormale, e kështu me radhë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Capable of connecting

up to 32 devices

Protection

4 types

Communication protocols

Wifi Dual 2.4GHz / 5GHz
Bluetooth
Zigbee

Transmission distance

10m

Environmental

Operating temperature range: -5º to 50ºC
Operating relative humidity: 0-90%

Dimensions

9 x 9 x 2.5 cm

Weight

150 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Smart Home Hub
  • 1 x USB Cable