MI True Wireless Earphones 2 Basic

3,190 L

 

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Ndalojne automatikisht ne momentin qe hiqni kufjet nga veshi. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 20 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

Ka stok

SKU: CNG1843-W Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TWSEJ08WM

Color

White

Vocalism Principle

Dynamic

Number Of Drivers

2

Net weight

48g

Touch control

Yes

Microphone

Yes

Charging Port

Type-C

Impedance

32 Ω

Frequency

20-20kHz

Input

5V/1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 5.0

Charging time

1.5h

Wireless charging

No

Battery Life (single charge) (standalone)

Approx. 5 h

Total Battery Life (with charging case)

Approx. 20h

Wireless Range

10 m (open space without obstacles)

Supported Audio Codes

SBC/AAC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Headphones

• Charging case

• USB-C cable