Mi Vacuum Cleaner G10/G9 HEPA Filter Kit

1,990 L

 

Filtër me 3 shtresa me densitet të lartë. Filtrim eficient për një pastrim sa më të mirë. Mund të hiqet dhe të ndërrohet lehtësisht.

Ka stok

SKU: DUN1776 Modeli: MJSCXCQPTLX Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 29%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

4,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Model no.

MJSCXCQPTLX

Standards applied

Q/ZMXCCQPJ-2019

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Filter 
2 x Prefilter