Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

4,990 L

Kurseni: 2,000 L

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini – fshesë me korent në madhësinë e një shisheje uji. Peshon vetëm 0.5 kg, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe mund ta merrni kudo me vete. Fshesa vjen me filtra HEPA që kapin 99.97% të batereve dhe që mund të lahen gjithashtu.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10C

17,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Battery Capacity

2000 mAh

Endurance

• up to 30 min in standard mode,

Material

ABS

Weight

500g

Dimensions

267 x 55 x 50 mm

Features

• BLDC motor,
• max 88,000 rpm,
• suction power 30AW (max),
• washable HEPA filter,
• basket volume 0.1 l,
• two nozzles.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

2 x Nozzles

1 x Brush

1 x Manual