Ofertë!
OFERTA ONLINE

Mi Wifi Range Extender AC1200

2,490 L

Kurseni: 1,000 L

Perforcues i rrjetit Wifi deri ne 867 Mbps+ 300Mbps.Vendoset ne prize, eshte i pajisur me nje buton dhe drite LED dhe instalohet shume thjeshte me ane te aplikacionit Mi Home, sipas udhezimeve te treguara.

Ka stok

SKU: CNG1916-B Modeli: RA75 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

BUTTON

WPS Button, RESET Button

FREQUENCY

2.4GHz and 5GHz

WIRELESS FEATURES

WMM, Short GI, High Speed, WPS

WIRELESS SECURITY

WEP, WPA/WPA2-PSK encryptions

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Wifi Range Extender AC1200