Mini GBIC Module SM311LS

2,290 L

 

Kartat e moduleve të fibrave TL-SM311 nga Tp-Link janë projektuar për të zgjeruar distancën e transferimit deri në dhjetëra kilometra. Janë shumë efektive dhe të sigurta. Të përshtatshme për të gjitha portat SFP në produktet e Tp-Link.

Ka stok

SKU: ALB168 Modeli: A01025 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
DDM

Yes

SFP-MSA

Yes

Hot Swappable

Yes

Standards and Protocols

IEEE 802.3z

Wave Length

1310 nm

Power Supply

3.3 V

Safety & Emission

FCC, CE

Cabel

Single-Mode Fiber

Fiber Type

9/125 μm Single-Mode

Max. Cable Length

20 KM

Data Rate

1.25 Gbps

Port Type

LC Duplex

Environment
Operating Temperature

0–70 °C

Operating Humidity

10–90% RH, Non-Condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

SFP Module TL-SM311LS
Installation Guide